• Adresa

    Romania, Sibiu,
    B-dul Corneliu Coposu nr.2-4, Cod: 550245,
    C.I.F.: 4240898

La Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Sibiu se poate ajunge cu următoarele rute de autobuze:


  • TRASEUL 2: IRMES/Eurofoam/Gusterita – Piata Cibin si retur

  • TRASEUL 5: Valea Aurie – Gara şi retur

  • TRASEUL 10: Turnișor – SC Compa- Sembraz și retur

  • TRASEUL 12: Piața Rahova – Sembraz și retur

  • TRASEUL 13: Gara – Dumbrava/Muzeul Astra și retur

  • TRASEUL 15: Valea Aurie – Gara și retur

  • TRASEUL 17: Ștrand – Gara și retur

  • TRASEUL 18: pe ruta Cartierul Tineretului – Gara

Acces auto la Unitatea de Primiri Urgenţe si curtea interioară a SCJU Sibiu din strada Herman Oberth si str. Bâlea pe strada Izvorului.

Acces pietonal din Bdul Cormeliu Coposu, str. Herman Oberth, strada Izvorului.

Numere de telefon

Centrala Telefonica
Tel: 0269-215050

Secretariat
Tel: 0269-230057, Fax: 0269-215434
secretariat@scjus.ro

Runos
Tel: 0269-215050-317 /305
runos@scjus.ro

Contabilitate
Tel / Fax: 0269-430655
contabilitate@scjus.ro

Achizitii Publice
Tel / Fax: 0269-432596
achizitii@scjus.ro

Administrativ-Tehnic
Tel: 0269-433777
administrativ@scjus.ro

Informatica
Tel: 0269-243412
informatica@scjus.ro

Responsabil protectia datelor
Tel: 0754-060915
dpo@scjus.ro